ikona Funpizza

Fun Pizza już od półtorej roku dostarcza Wam pyszne jedzenie i jeszcze więcej Fun'u. Miasta takie jak Katowice już dowiedziały się, gdzie znajduje się najlepsza pizza w mieście, a kolejne miasta przekonają się o tym już niedługo. To, co wyróżnia nas spośród innych pizzerii, to ogromny wybór rozmiarów i wielka pizza w rozmiarze aż 60cm. Najedz się do syta i baw się dobrze razem z nami.


Na co masz dzisiaj ochotę?

Pizza powinna być taka, jak lubisz, a niekoniecznie taka, jaką dyktują Ci gotowe kompozycje. W Fun Pizzy zawsze zjesz to na co masz ochotę, bo cena naszej pizzy uzależniona jest wyłącznie od jej rozmiaru i ilości składników. Jedz ile wlezie, aż do ostatniego kawałka!

pizzeria w katowicach
pizzeria ruda śląska

Najedz się za grosze!

Zazwyczaj zabawa kończy się tam, gdzie pojawia się rachunek. Nie martw się takimi błahostkami - ceny w Fun Pizzy zawsze są niskie, a jeżeli nie jesteś jeszcze pewien, to zastanów się, kiedy ostatnio udało Ci się najeść do syta już za 14zł.

Graj i oszczędzaj!

Fun Pizza to także mnóstwo zabawy. Graj z nami o rabat dzięki naszej autorskiej aplikacji "the Funman". To bardzo proste - Zbierasz składniki do pizzy i omijasz przeszkody, a na końcu czeka na Ciebie nagroda - Jeszcze Pizza tania jak nigdy dotąd! Spróbuj swoich sił!

pizzeria katowice
pizza w rudzie śląskiej

Bitwa o ostatni kawałek

Za dużo chętnych na ostatni trójkącik? Dzięki grze na odwrocie pudełka możecie łatwo rozstrzygnąć, komu należy się ten łakomy kąsek. Niech kości zostaną rzucone!